law_6-compressor

KDO JSME?

Víme jaké stresy a psychické vypětí zažíváte. Vše jsme si prožili na vlastní kůži. My jsme opravdu přišli kompletně o všechno. Ale nebyl to konec světa. Dokázali jsme se zvednout ze dna a pomalu naši situaci stabilizovat. A i pro Vás je zde cesta, jen je potřeba začít vše řešit a hlavně přestat problémy ignorovat. 

NÁŠ PŘÍBĚH


Jsme manželé, kteří se rozhodli předat své zkušenosti a poznatky dalším lidem. Manžel měl kdysi celkem slušně prosperující řemeslnou firmu. V podnikání se mu dařilo, dostával lukrativní zakázky, měl stálou klientelu. Když přišla krize, zúžil se příval zakázek, zákazníci přestali platit. No a spousta z Vás už tohle dál zná, když neplatí Vám, nejste schopen platit své závazky ani Vy. Pár špatných kroků a jste na dně.

Když jsem se snažila povolit náš dost napnutý rozpočet, začala jsem pracovat pro jednu společnost, která poskytuje půjčky. Tam jsem získala nějaké znalosti a začala jsem se o tuto sféru zajímat více. Člověk přišel do styku se spoustou lidí, vyslechl hromadu příběhů. Ve spoustě z nich jsme poznávali sami sebe. A tak jsme si řekli, že když víme tolik potřebných informací a máme vlastní zkušenosti, zkusíme lidem pomoci ještě dříve, než bude pozdě. 

Co my bychom tenkrát za to dali, kdybychom potkali někoho, kdo by nás varoval, kdo by nás zastavil a nasměroval správným směrem tak, abychom se ze všeho zdárně dostali. Bohužel nepotkali. Život nás toho mnoho naučil a my chceme tyto zkušenosti zúročit a pomoci ostatním.

KLIENTSKÉ PORADENSTVÍ


Filozofie naší práce spočívá v tom, že na prvním místě je vždy KLIENT. Snažíme se ho psychicky podpořit a nasměrovat ho na cestu, která mu pomůže ze začarovaného kruhu ven. Samozřejmě, že ne vždy se podaří uspokojit klientova přání ze 100%. My se mu snažíme vyjít maximálně vstříc, ale někdy prostě musí ze svých požadavků slevit. Pokud ovšem klient vnitřně nechce, tak ani my nic nezmůžeme. 

Vše stavíme na důvěře, klient musí věřit nám, a my věříme jemu. Na oplátku za klientovu důvěru, nabízíme to, že předem si od klienta nebereme žádnou zálohu na práci. Počáteční náklady hradíme ze svých financí.

V případě insolvence nabízíme klientům možnost zaplatit nám za naši práci v několika splátkách, protože víme, že finanční situace klienta je mizerná. Téměř všichni klienti tuto možnost rádi přivítají. Najdou se bohužel i tací, kteří této pomoci zneužijí a následně nám za naši práci nezaplatí. Mrzí nás, že pokud lidem nabídneme pomocnou ruku, tak v momentě, kdy je takříkajíc “přestane tlačit bota”, přestanou s námi komunikovat, brát telefony apod. 

Přesto se vždy snažíme řešit situace našich klientů tak, jako by byla naše vlastní.

Poradenství   

Byla jsem v situaci, kdy už jsem nevěděla kudy, kam. Dluhy mi už přesahovaly přes hlavu. Díky své pomoci druhým, jsem se dostala do kolotoče, ze kterého nebyla cesta ven. Nedalo se už zvládat placení, také psychika brala pomalu za své.  Jednoho dne jsem si ale řekla, že už dál to takhle nejde …

Anna, Znojmo, CELÁ REFERENCE

Ocitli jsme se ve složité situaci, do které jsme se dostali v důsledku vysokých pohledávek soukromých i z podnikání u několika partnerů, a naopak dílčích, avšak přesto značných závazků. Zatímco pohledávky se složitě a dlouho vymáhají, závazky jsou vždy aktuálně naléhavé, vč. návrhů na exekuce…

Radovan a Jana, Praha, CELÁ REFERENCE

Před několika lety jsem spadl do duhové pasti. Měl jsem hodně dluhů z různých půjček, které mi už přerůstaly přes hlavu. Některé již byly v exekuci. Špatně jsem spal a byl neustále ve stresu, co bude a jak vše dopadne. Bylo mi jasné, že své dluhy ze svého invalidního důchodu nejsem schopen splatit. Když mi exekutor zablokoval účet, zůstal jsem dlouhou dobu bez financí…

Lubomír, Ostrava, CELÁ REFERENCE

Před pár lety jsem se dostala do kolotoče s dluhy a vytloukala klín klínem. Naletěla jsem jistému pánovi, co si říkal “právník”. Podal mi návrh na povolení oddlužení, já platila a platila a ve finále návrhy, co podal, byly 4 a všechny zamítnuty. Začala jsem být doslova zralá na to jít si hodit…

Nina, Bystřice nad Pernštejnem, CELÁ REFERENCE

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY NA BLOGU.