PŘÍBĚHY NAŠICH KLIENTŮ

Byla jsem v situaci, kdy už jsem nevěděla kudy, kam. Dluhy mi už přesahovaly přes hlavu. Díky své pomoci druhým, jsem se dostala do kolotoče, ze kterého nebyla cesta ven. Nedalo se už zvládat placení, také psychika brala pomalu za své.

Jednoho dne jsem si ale řekla, že už dál to takhle nejde, něco s tím musím dělat, protože tím vším trpěla celá má rodina, která vždy při mně stála a stále stojí. Rozhodla jsem se tedy pro insolvenci, i když to nebyla pro mě v té chvíli zrovna přijatelná cesta. Jen to slovo ve mně budilo dojem, že jsem špatný člověk, že je to ostuda atd. Dá se říci, že jsem se slovem insolvence bojovala téměř rok. Ale nakonec zvítězil zdravý rozum a já do toho šla.

Hledala jsem někoho, kdo má opravdu s tímto zkušenosti, kdo mi dokáže vypracovat podklady pro insolvenční návrh, který prostě projde. Na radu jedné mé známe jsem se tedy obrátila na manžele Gaidovy. Myslím si, že když jsem jim volala poprvé, tak jsem koktala, styděla jsem se, vůbec jsem nevěděla, co mě čeká a jak se na mě, jako na dlužníka, budou dívat. Bála jsem se toho všeho zbytečně.

Hned se dali do práce. Vypracovali podklady pro INS návrh, který prošel. Samozřejmě, že chvíli trvalo, než se dali dohromady věřitelé a další věci. Není vše ze dne na den, ale návrh byl přijat a já od ledna roku 2014 klidně spím, splácíme s manželem pravidelné platby, které nám strhává insolvenční správce. Nikdo mi nevyhrožuje, nevolá…

Máme dnes už za sebou skoro 4 roky insolvence. Od ledna 2019 nás již čeká poslední rok splácení.
Ušli jsme kus cesty, hodně se poučili, ale byla to správná cesta, za kterou manželům Gaidovým strašně moc děkuji. Své práci rozumí a nejen to, celých 5 let na Vás stále dohlíží, starají se o Vás, volají, ptají se, jak se Vám daří, prostě jsou stále s Vámi. Kdybych se měla znovu rozhodovat, zda do INS jít či nejít, šla bych. Ano je to 5 let odříkání a boje, ale nikdo Vás stále neotravuje, nevolá vám atd.

A kdybych měla jakýkoliv problém, vím, že opět půjdu k manželům Gaidovým. Udělali pro mě a mou rodinu neskutečně mnoho, že slova díků nikdy stačit nebudou.

  • Anna. Znojmo.

Ocitli jsme se ve složité situaci, do které jsme se dostali v důsledku vysokých pohledávek soukromých i z podnikání u několika partnerů, a naopak dílčích, avšak přesto značných závazků. Zatímco pohledávky se složitě a dlouho vymáhají, závazky jsou vždy aktuálně naléhavé, vč. návrhů na exekuce.

K řešení nejnaléhavější situace jsme potřebovali půjčku cca 250 tis. Kč, kterou nám ale banka vzhledem k zadlužení odmítla poskytnout. Proto jsme se na doporučení obrátili na RAGA FINANCE. Firma nám doporučila poskytovatele nebankovního úvěru s garancí naprostné korektnosti. V krátké době, počátkem r. 2017, pak byla půjčka oproti zástavě na rekreační nemovitosti, k naší spokojenosti, kladně vyřízena a zbavili jsme se naléhavých závazků.

Měsíční splátka úvěru byla únosná, jedinou nevýhodou byla skutečnost, že úroky z úvěru, než vůbec dojde ke snižování anuity, se splácejí několik let, to je ovšem úděl nebankovních úvěrů.

V nedávné době jsme usoudili, že rekreační nemovitost už nebudeme potřebovat a nabídli jsme ji k prodeji.

RAGA FINANCE nám doporučili i realitní kancelář, které se v krátké době se podařilo nemovitost dobře prodat.

  • Radovan a Jana, Praha

Před několika lety jsem spadl do duhové pasti. Měl jsem hodně dluhů z různých půjček, které mi už přerůstaly přes hlavu. Některé již byly v exekuci. Špatně jsem spal a byl neustále ve stresu, co bude a jak vše dopadne. Bylo mi jasné, že své dluhy ze svého invalidního důchodu nejsem schopen splatit. Když mi exekutor zablokoval účet, zůstal jsem dlouhou dobu bez financí, i těch, které mi jako životní minimum náležely a trvalo velmi dlouho, než se vše aspoň trochu vyřešilo. V té chvíli jsem pochopil, že je nutno začít jednat a zkusit se nějak oddlužit. Známými mi byla doporučena poradenská firma RAGA FINANCE manželů Gaidových.

Jednání probíhalo srozumitelně a na profesionální úrovni. Při jednání byli velmi citliví a časově flexibilní, dle mých možností. Celý proces mě stál minimum času a úsilí. Zaplatit taktéž nechtěli nic předem, až když měli práci hotovou. Vše za mne zjistili a vyřídili, včetně podání návrhu na oddlužení na soud. Do půl roku bylo vše hotovo a soud povolil řešení úpadku oddlužením. RAGA FINANCE mi opět v mé tíživé fin. situaci vyšla vstříc a platba za jejich služby mi byla povolena v nízkých splátkách. Dnes již rok splácím své dluhy a dá se to. Opravdu si velmi vážím toho, co pro mne tehdy udělali a rád je doporučím každému, kdo s řešením svých dluhů stále otálí. Děkuji.“

  • Lubomír, Ostrava

Před pár lety jsem se dostala do kolotoče s dluhy a vytloukala klín klínem. Naletěla jsem jistému pánovi, co si říkal “právník”. Podal mi návrh na povolení oddlužení, já platila a platila a ve finále návrhy, co podal, byly 4 a všechny zamítnuty. Začala jsem být doslova zralá na to jít si hodit… Měla jsem již dítě a druhé nosila pod srdcem. Strašil mě, že když ho neposlechnu, zavřou mě, seberou mi děti atd.

Pak přišel zlom, kdy jsem mu řekla „a dost“! I další strach, komu zase zaplatím a nepomůže?

Ale i tak jsem to riskla…oslovila jsem p. Wimmera z INSPARTNER, ten mě dal do rukou RAGA FINANCE, konkrétně p. Gaidovi. A začal kolotoč znovu, jen s rozdílem, že díky mému složitému případu, bylo hotovo se vším všudy od dluhové mapy po návrh, za 3 měsíce a ne 3roky, plné stresu, jako před tím.

Teď již splácím 2,5roku, mám klid mám a šťastnou rodinu. A za to vše patří velké díky manželům Gaidovým a společnosti INSPARTNER s panem Wimmerem.

Bez nich bych to opravdu nezvládla.
Můj příběh od A-Z by byl na knižní vydání, ale kdo se chce tímto chlubit, že?
První krok je přiznat si, že mám problém sebrat odvahu.
Kdo váhá, má strach, že zase naletí… Nemusíte. Zde máte záruku. Oni ví, co dělají a já znovu děkuji tímto všem.
Kdo má teď složité období, přeji hodně štěstí a věřte, že bude líp…

  • Nina, Bystřice nad Pernštejnem